default-logo

Finał Akcji „Lubię siatkę”!!!

Dnia 11.12.2013r. uczestniczyliśmy w finale Akcji „Lubię siatkę”. Zakończenie II części akcji odbyło się na hali sportowej w Szopienicach. Reprezentantami  naszej szkoły były najlepsze siatkarki i siatkarze oraz uczennice, które najaktywniej brały udział w organizacji imprez w naszej szkole w ramach tej akcji społecznej. Do udziału w finale zostały zaproszono znane nazwiska promujące sport w Katowicach – Waldemara Wspaniałego, Annę Guzik, Marcina Prusa oraz redaktora jednej z wiodących gazet sportowych.
Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na cztery sektory i każda grupa otrzymała opiekuna, który został wyłoniony
w drodze losowania. Naszym sektorem opiekowała się pani Anna Guzik, która zagrzewała do rywalizacji sportowej naszych uczniów podczas kolejnych konkurencji. Oczywiście na początku, jak na sportowców przystało, wszyscy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce.
Na końcu imprezy każdy uczestnik otrzymał upominek, a wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dziękuję uczestnikom Akcji „Lubię siatkę”  i  zapraszam na kolejne działania w ramach III części w naszej szkole, które już wkrótce.

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

SONY DSC

 

SONY DSC
.SONY DSC