default-logo

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów gimnazjów województwa śląskiego w naszej ” Piątce” !

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów gimnazjów województwa śląskiego w naszym liceum !!!

13 stycznia 2014 r. odbył się w naszej szkole etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii dla uczniów gimnazjów z miast: Chorzów, Katowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice,Tychy oraz powiatu bieruńsko-lędzińskiego.
30 uczniów przez 90 minut pisało Test z Historii, składający się z 20 pytań dotyczących epoki nowożytnej. Ci, którzy osiągną 85% możliwych do zdobycia punktów, czyli 51, zostaną zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego.
Trzymamy kciuki i zapraszamy do kontynuowania nauki w naszym liceum.
Powodzenia!

 

wom                               wom1 (2)