default-logo

MARCIN PRUS W NASZEJ SZKOLE!

25 lutego w progi naszej szkoły zawitał Marcin Prus – były reprezentant Polski w siatkówce.

Społeczności szkolnej siatkarz opowiedział o blaskach i cieniach swojego „zawodu” oraz udzielił kilka ważnych rad odnośnie gry w siatkówkę. Następnie gość przeprowadził profesjonalny trening siatkarski z zainteresowanymi uczniami. Uwieńczeniem owocnego spotkania był konkurs z nagrodami – zwycięzcy otrzymali z rąk Marcina Prusa oryginalny zegarek z Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 , koszulkę reprezentacji Polski oraz plecak z logo Mistrzostw.

SONY DSC                                                            SONY DSC

SONY DSC                                                       SONY DSC

 

SONY DSC                                                  SONY DSC

SONY DSC                                             SONY DSC