default-logo

SPORTOWE ŚWIĘTO SZKOŁY

Obchody tegorocznego  Święta Szkoły odbyły się w hali sportowej mieszczącej się przy Gimnazjum nr 19.

Rankiem 27 lutego uczniowie i nauczyciele naszego liceum, ubrani w wygodne buty i odpowiedni, sportowy strój, zgromadzili się w hali sportowej aby kibicować szkolnym drużynom siatkówki. Swoje drużyny, żeńskie i męskie, wystawiły okoliczne gimnazja – nr 18, nr 19, nr 20, nr 21, nr 23 oraz nasze liceum. Rozgrywki były bardzo emocjonujące… zawodnicy dawali z siebie wszystko, a w skoczności i odbijaniu piłki nie przeszkodziły nawet kilogramy zjedzonych pączków! Mecze sędziowali zawodowi sędziowie siatkarscy.

Zwycięzcami zostali – dziewczęca drużyna z Gimnazjum nr 18 i drużyna chłopców z V Liceum Ogólnokształcącego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne sportowe imprezy do naszej szkoły.

 

s22

s5                                     s4

S3                                     s1

SS6                                                               s

 

s26     s30

s6

s24

s31                                           s8

s20          s17

 

s21                                         s28