default-logo

PODSUMOWANIE PROJEKTU „MIEJSKA DZUNGLA”

W tym roku szkolnym nasza szkoła brała udział w kolejnej edycji projektu „Miejska Dżungla”. Uczniowie  brali udział w prelekcjach przybliżających problemy ludzi niepełnosprawnych. Na terenie szkoły udostępniono wystawę zdjęć zatytułowaną „Niezniszczalni” przedstawiającą historie ludzi poruszających się na wózkach. Ochotnicy z „Piątki” udzielali się w „Akcji Parkingowej”, która miała uświadomić ludziom, że nie powinni parkować na miejscach dla niepełnosprawnych. Dwójka uczniów, Barbara Orylska i Oskar Kostorz wzięło udział w konkursie plastycznym.

19 maja, w MDK Koszutka odbyło się podsumowanie VI edycji projektu. Naszą szkołę reprezentowała pani Marzena Lis – koordynator akcji na terenie szkoły. W imieniu uczestników konkursu odebrała nagrody oraz podziękowania.

DSCF2663                                    skanuj0003