default-logo

Esportowe Mistrzostwa Katowickich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Zapraszamy do udziału w Esportowych Mistrzostwach Katowickich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w grze League of Legends!

Każda szkoła ma możliwość wybrania jednej reprezentacji składającej się z co najmniej pięciu zawodników. Zapisy ruszają 22.04 i będą trwać do 11.05, następnie wszystkie zgłoszone drużyny zostaną rozlosowane do drabinki turniejowej i 13.05 rozpoczną się jednodniowe zmagania o wejście do finałów offline (24.05) w placówce VLO Katowice, Jankego 65, 40-615 Katowice.

Za zwycięstwo przewidziane są nagrody w postaci jednodniowego bootcampa w Katowice Gaming House pod opieką trenera profesjonalnej drużyny Ultraligi, peryferia komputerowe oraz upominki dostarczone przez Urząd Miasta Katowice. Całość transmitowana na kanałach social media opatrzona komentarzem profesjonalnego komentatora Wojciecha “Bezi” Wróbla.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji, wierzymy że taka forma zainteresuje młodzież do aktywności oraz zapoznania się z wchodzącym od września nowym kierunkiem jakim jest klasa informatyczna z elementami eSportu.

Zapraszamy do rejestracji pod adresem:
https://www.toornament.com/tournaments/2343689019403747328/registration/

Kontakt i pytania: 
adres e-mail mariusz.klimowicz@esportsassociation.pl
numer telefonu: 724494867 lub na grupie dedykowanej rozgrywkom.


Regulamin turnieju EMKSP


Instrukcja rejestracji drużyn EMKSP