default-logo

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

26 kwietnia w ZSTiO nr 2 w Katowicach odbył się kolejny dzień finałów piłki ręcznej chłopców. Nasza męska reprezentacja ostatecznie zajęła wysokie 5 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadpodstawowych. Gratulujemy naszym chłopakom walecznej  postawy, tym bardziej, że mieli  dużego pecha. Już w pierwszej połowie pierwszego meczu jeden z naszych najlepszych zawodników – Daniel Olszówka doznał urazu kolana i nie zagrał już do końca turnieju.Następnie w bardzo trudnych warunkach nasza drużyna zremisowała z „Konopą”, ale przegrała mecz w karnych, które zawsze są loterią. Po pokonaniu 7:0 „Maczka” wszystko wróciło na dobre tory, ale w kolejnym meczu z „Kopernikiem” przegraliśmy mecz 1:2, tracąc bramkę w ostatnich sekundach.

Dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie naszej szkoły!