default-logo

FINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT.

25 maja nasza szkoła była organizatorem turnieju finałowego Mistrzostw Katowic. Do naszej hali przyjechały najlepsze drużyny Katowickich szkół. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie I miejsce zdobyło II LO ” Konopa”, II miejsce- ILO „Kopernik”, a nasze dziewczyny zdobyły III miejsce pokonując III LO ” Mickiewicza” 29:14.

Gościem specjalnym naszej imprezy był Radny Miasta Katowice – Krzysztof Pieczyński.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za wspaniałą walkę na boisku i gratulujemy zwycięzcom!

Skład naszej drużyny: Aleksandra Ziółkowska, Oliwia Galik, Alicja Lesiakowska, Inez Sajdok, Roksana Kwiecień, Anna Roskosz, Aleksandra Kukuryk, Nikola Czakańska, Natalia Ciemny, Weronika Śnieżek, Karolina Trocha, Julia Sokołowska, Julia Karkoszka, rez. Tamara Mendecka, Kaja Kuza i Wiktoria Jędrzejczyk.